محل تبلیغات شما
به نام خدا
سلام
من aramesh هستم.موضوع وبلاگ قبلیم آرامش بود که امروز عوضش کردم.وبلاگ قبلیم در سال 89 ایجاد شد و من یه چند تا پست جغرافیایی مربوط به رشتم ثبت کردم اما متاسفانه انقد خودم رو مشغول شغل و کارهای وقت گیر کردم که نتونستم مطالب رو اضافه کنم.
الان بعد از 10 سال تصمیم گرفتم یه تی به خودم بدم.همیشه کارامو برای بعد واگذار کردمو این خیلی بده.پشیمون هستم، اما هیچوقت دیر نیست. می خوام با کمک وبلاگم خودم رو کنترل و اداره کنم.
.
.
.
من یه زن خانه دار هستم.
از امروز می خوام فعالیتهامو اینجا بنویسم و ثبت کنم.
فعالیت های مفید که واقعا خیلی به درد بخور بودند هم برای خودم و خانواده ام و اطرافیان و یا شایدم دنیا. (یعنی رضایت)
و فعالیتهایی که یه جورایی غیرضروری بودند و فکر می کنم انجام ندادنشون خیلی می تونست به روح و روان خودم و دیگران کمک کنم. (یعنی ناراحت نکردن)
کارایی که دوست داشتم ولی موقعیتش رو برای خودم جور نکردم می خوام انجام بدم و کارهایی که نباید وقتمو رو با اونا صرف می کردم.

من به خودم قول می دم تا جایی که بتونم این روند رو ادامه بدم و روزانه یادداشت هام رو ثبت کنم به امید اینکه هر روزم بهتر از روز قبلم باشه.

آغاز به کار با ذکر یا حق

مختصات جغرافیایی

روش کار اراتوستن برای محاسبه شعاع زمین

رو ,کنم ,یه ,بدم ,ثبت ,خوام ,می خوام ,بدم و ,ثبت کنم ,وبلاگ قبلیم ,من یه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

DIY LED Grille Panel Light,Flexible LED Display Panels,LED Flood Light Bulbs Indoor مینویسم برای دلم Cathryn's memory پاریس نیوز راه سبز طراحان آپامه bracinpilcent شعر های من (قاسمعلی رحمانی) nessgasasmoy بخششی تا آسمان